İletişim

Şeyh Şaban-ı Veli Cad. No: 47-51
Hisarardı mahallesi – Kastamonu

Telefon: (366) 212 82 02-04
Faks: (366) 212 18 33
Email: info@kastamonukonaklari.com

Ulaşım

Uğurlu Konakları yol tarifi:

Kastamonu’ya güneyden (Ankara-Ilgaz-havaalanı veya İstanbul yönünden) gelişte, önce şehrin giriş kısmı olan “Olukbaşı”na ulaşılır. Buradan şehir merkezine mecburi istikamet olan ana yol takip edilir. Yaklaşık 300-400 metre sonraki ışıklı kavşaktan (Sinanbey parkı önündeki Sinanbey kavşağı) sola dönülür ve yine bir anayol olan Şeyh Şaban-ı Veli caddesine girilir. Buradan dümdüz 300 metre kadar ilerlenir ve solda Uğurlu Konakları bütün ihtişamlarıyla görünür… Konağımızın önündeki geniş park alanlarında rahatça aracınızı park edebilirsiniz.

Kastamonu’ya kuzeyden gelişte ise (Samsun-Sinop ve İnebolu yönünden), kentin içinden daha uzun bir yol geçilir. Çay boyu denilen Karaçomak deresine paralel ana caddeden yaklaşık 2-3 km ilerlenir. Solda Nasrullah köprüsü ve daha sonra Cumhuriyet Meydanı ve Valilik binası geçildikten az sonra yine Sinanbey kavşağına gelinir ve bu kez sağa, Şeyh Şaban-ı Veli caddesine sapılır. 300 metre sonra konaklarımızdasınız.

 

Kastamonu merkezine sefer düzenleyen otobüs firmaları:

İstanbul ve Ankara’dan:

Kamil Koç

Kastamonu Güven

Kastamonu Özlem

Metro

Ulusoy

 

İzmir’den (Balıkesir ve Bursa’dan geçerek):

Kamil Koç

Kastamonu Özlem

Metro

Ulusoy

 

Havayolu:

THY’nin, Kastamonu’ya haftanın 5 günü günü (Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi , Pazar) İstanbul Atatürk havalimanından karşılıklı birer seferi vardır. Tarifeler kış ve yaz aylarında farklıdır. (bkz. www.thy.com.tr ) Pegasus havayollarının ise, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri Sabiha Gökçen havalimanından karşılıklı birer seferi mevcuttur. Kastamonu havaalanı, şehir merkezine 9 km mesafede, Ankara ve Ilgaz yolu üzerindedir. Havaalanından şehir merkezine otobüs servisi ve taksi hizmeti mevcuttur. Konaklarımıza ulaşım en fazla 15 dakika sürmektedir.

Otel transfer aracımızla misafirlerimizin hava alanı geliş-gidiş transferlerini yapmaktayız.

Otelimiz bünyesinde bulunan Novitas Turizm THY yetkili seyahat acentesinden tüm uçak biletlerinizi temin edebilirsiniz.